Bezpłatne webinarium Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR) odbędzie się 28 kwietnia br. w godz. 11:00-12:30 na platformie ClickMeeting. Zapraszamy!


Zbudowanie wielopokoleniowych firm rodzinnych jest celem polskich przedsiębiorstw powstałych w ostatnich 30 latach i rozwijających się pomimo wpływu pandemii na gospodarkę. Właściciele polskich biznesów rodzinnych często zastanawiają się Czy? Jak? Kiedy? wdrożyć młode pokolenie do pracy w firmie rodzinnej? Sukcesorzy zadają sobie te same pytania, ale z innej perspektywy. Kiedy już właściciele i ich następcy są świadomi istniejącego wyzwania, jakim jest proces sukcesji, warto, aby zadali sobie pytanie wspólne: wojna czy inspiracja?

Zagadnienia, które podejmowane są w ramach tego pytania, dotykają obszarów psychologii sukcesji i kwestii prawnych sukcesji. Wiedza o nich może być podstawą do wsparcia firm rodzinnych w przeprowadzeniu skutecznego procesu sukcesji. IFR wspólnie z partnerem strategicznym – Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych, zaprasza na webinarium pt. Sukcesja w firmie rodzinnej – wielopokoleniowość to wojna czy inspiracja?, które odbędzie się w środę 28 kwietnia 2021 roku w godz. 11:00-12:30. 

Wydarzenie poprowadzą: Izabela Kielczyk – psycholog biznesu, psychoterapeuta i trener ludzi biznesu oraz Piotr Grabowski – radca prawny, wspólnik zarządzający Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Moderować webinarium będzie Krzysztof Ogorzałek – członek zarządu IFR, sukcesor w firmie rodzinnej JMK Computerate.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium. Po wystąpieniu prelegentów przewidziana jest także sesja pytań i odpowiedzi.

Rejestracja - https://ifr.clickmeeting.com/5...