Miasto zaprasza 6 listopada br. na Międzynarodowe Forum Inwestycyjne, które będzie poświęcone przede wszystkim warunkom prowadzenia działalności gospodarczej w czasie pandemii COVID-19.

Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej to jedno z najciekawszych wydarzeń o charakterze gospodarczym w województwie świętokrzyskim. W tym roku odbywa się pod patronatem ZMP.

W tym roku odbędzie się jubileuszowa, V edycja wydarzenia, która z racji sytuacji epidemiologicznej odbędzie się w formule zdalnej przy wykorzystaniu programu ZOOM i będzie poświęcone przede wszystkim warunkom prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach pandemii COVID-19, zarówno możliwościom wsparcia działalności gospodarczej przez władze centralne i samorządowe jak i zdolności współpracy władz samorządowych z przedsiębiorstwami. Wydarzenie odbędzie się 6 listopada w godz.10.00-15.00. 

Pełny program wydarzenia oraz rejestracja znajdują się pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/827757-3/ 

Uczestnicy otrzymają dostęp do wydarzenia za pośrednictwem platformy Zoom. Prosimy o sprawdzanie skrzynek mailowych przed wydarzeniem.