Miasto zainicjowało kolejną kampanię promocyjną, która zachęca młodych ludzi do skorzystania z bogatej oferty mieszkaniowej i związania życia z miastem. Mówi też o walorach miasta.

Dlaczego warto zamieszkać w Oświęcimiu? Bo jest to dynamicznie zmieniające się miasto. Ma wiele atutów i możliwości rozwojowych. Szeroki wachlarz ofert mieszkaniowych zarówno w budownictwie wielorodzinnym, jak i indywidualnym skierowany jest praktycznie do każdego nabywcy. Młode rodziny z dziećmi mają łatwy i szybki dostęp do żłobków, przedszkoli i szkół. Lokalny rynek pracy daje wiele możliwości zatrudnienia. W mieście można poszerzyć edukację w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego. Oferta spędzenia czasu wolnego, jaki i rozwijania pasji oraz zainteresowań jest w naszym mieście wyjątkowo różnorodna – zachwala walory Oświęcimia jego prezydent Janusz Chwierut.

Bilbordy promocyjne, które znalazły się na wjazdach do Oświęcimia, mówią o ciekawych miejscach rekreacji, o ulgach dla mieszkańców, o miejscach pracy czekających na oświęcimian oraz o bogatej ofercie wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.