Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym
Badanie jest realizowane przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, we współpracy z ZMP, w ramach projektu Narodowego Centrum Nauki pt. „Miasto odporne na stres w warunkach pandemii (Covid-19)”.
Format_www__2_.png

Ostatnie lata przynoszą dynamiczne i zaskakujące zmiany. Skutkują one koniecznością opracowania i wdrożenia nowoczesnego modelu miasta odpornego na kryzysy i zagrożenia. Służy temu realizowany przez Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu i Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, we współpracy ze Związkiem Miast Polskich, projekt Narodowego Centrum Nauki pt. „Miasto odporne na stres w warunkach pandemii (Covid-19)”. 

Głównym celem projektu jest opracowanie modelu miasta odpornego na stres spowodowany epidemią na podstawie doświadczeń wynikających z pandemii COVID-19. Realizacji tego celu służą między innymi badania ankietowe, do udziału w których uprzejmie Państwa zapraszamy. Ze szczegółami projektu można zapoznać się na oficjalnej stronie: https://mos.web.amu.edu.pl/.

Ankieta adresowana jest do przedstawicieli władz miast zrzeszonych w Związku Miast Polskich. Celem badania jest między innymi: (1) percepcja zmian zachodzących w funkcjonowaniu mieszkańców i elementów struktur miejskich w następstwie pandemii Covid-19, (2) identyfikacja zmian wymagających wprowadzenia w systemie miasta w następstwie pandemii na rzecz redukcji poziomu stresu mieszkańców, oraz (3) identyfikacja zmian, jakie zaszły w sposobie zarządzania miastem w efekcie pandemii.

Uzyskane wyniki badania ankietowego pomogą nam zyskać nową, cenną wiedzę praktyczną, pozwalającą następnie kształtować zdrowsze, bezpieczniejsze, bardziej odporne na zagrożenia miasta przyszłości.

Kwestionariusz ankiety dostępny jest pod następującym linkiem:

https://forms.office.com/e/kCK...

Uprzejmie prosimy, aby ankietę wypełniała osoba zatrudniona w urzędzie miasta (lub gminy) przez cały okres trwania pandemii Covid-19. Prosimy też, aby osoba ta przed wypełnieniem ankiety online zapoznała się z formularzem ankiety znajdującym się w załączeniu.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: lidia.mierzejewska@amu.edu.pl

W załączeniu zaproszenie, kwestionariusz i kod QR do ankiety

Załączniki:
Zaproszenie
Kwestionariusz
Kod QR


POZOSTAŁE ARTYKUŁY