Rusza jesienna edycja projektu Powietrznej Akademii Airly, Veolia i Onet. To bezpłatne zajęcia on-line dla uczniów szkół podstawowych, które mają pomóc w edukacji domowej.

Lekcje mają na celu pomoc w edukacji domowej w zakresie: ochrony środowiska, zasobów energii i dbałości o lepsze powietrze, którym oddychamy. 

Powietrzna Akademia to lekcje online na platformie ClickMeeting (45 min.). Są to zajęcia interaktywne z możliwością zadawania pytań prowadzącym. W celu zagwarantowania miejsc na lekcji online należy dokonać
bezpłatnej rezerwacji na konkretny termin i wybraną godzinę. Każdy uczeń chcący wziąć udział w zajęciach musi dysponować urządzeniem z dostępem do Internetu oraz zalogować się do platformy używając swojego lub rodziców adresu e-mail. 

Lekcje online Powietrznej Akademii odbędą się w listopadzie i grudniu. Zapisów można dokonać po kliknięciu w jeden z poniższych linków:

17 listopada 2020 roku (wtorek)
Godz. 10:00 [Link do rejestracji]

24 listopada 2020 roku (wtorek)
Godz. 10:00 [Link do rejestracji]

01 grudnia 2020 roku (wtorek)
Godz. 10:00 [Link do rejestracji]

04 grudnia 2020 roku (piątek)
Godz. 10:00 [Link do rejestracji]

Dla uczniów, którzy nie będą mogli wziąć udziału w zajęciach online oraz dla tych, którzy spragnieni są dodatkowej wiedzy organizatorzy przygotowali extra materiały edukacyjne w formie książeczki do pobrania. [pobierz materiały edukacyjne] 

Samorządy zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o przekazanie informacji i linków do rejestracji na zajęcia podległym szkołom podstawowym. 

Dla Samorządów, które przystąpią do projektu przygotowano również atrakcyjne rabaty na produkty i usługi Airly – z ofertą można zapoznać się TUTAJ. 

Więcej informacji:
Marta Szemraj, m.szemraj@airly.org. tel. 514 836 164
Szymon Lasoń, s.lason@airly.org, tel. 507 416 473
Jurand Saternus, j.saternus@airly.org. tel. 519 016 451