ZMP publikuje aktualizację specjalnego wydania „Poradnika dla MIAST”, który jest bazą wiedzy i informacji na temat inicjatyw, współdziałania i aktywności miast podejmowanych w czasie pandemii.

Związek Miast Polskich utożsamia się dziś z władzami i mieszkańcami każdego miasta i gminy. W czasie pandemii Związek zbiera dla samorządowców, mieszkańców polskich miast, nauczycieli i przedsiębiorców wskazówki, jak w tym trudnym czasie pomagać i być pomocnym, gdzie szukać wsparcia i jak spotkać się nie wychodząc z domu, bo „Jedno dla wszystkich, wszystkie dla jednego.”

„Poradnik dla MIAST” to zbiór informacji na temat inicjatyw, wymiany doświadczeń, współdziałania i walki miast z epidemią COVID-19.

Aktualizacja zawiera m.in. wiele ciekawych informacji dla przedsiębiorców, takich jak np.: Przewodnik Antykryzysowy dla Przedsiębiorców PFR, #RatujBiznes, PRZEWODNIK PO TARCZY ANTYKRYZYSOWEJ 2.0, a także raport o skutkach prawnych pandemii przygotowany przez Wydawnictwo MUST READ MEDIA - Jak koronawirus wpłynął na 25 branż?

Cały „Poradnik dla MIAST” znajduje się w TUTAJ. Poniżej przedstawiamy fragmenty.


Podręcznik dla miast znajduje się w linku poniżej.