PARP i GovTech zapraszają JST do udziału w programie, mającym na celu rozwój nowoczesnych kompetencji pracowników administracji i wdrożenie innowacyjnego rozwiązania technologicznego.

Odkryj z nami innowacyjną stronę administracji publicznej - w ten sposób PARP i GovTech przy współpracy z Huge Thing zapraszają jednostki samorządów terytorialnych do udziału w programie, którego celem jest rozwój kompetencji pracowników administracji publicznej w zakresie definiowana potrzeb na innowacje, zakupu nowych technologii oraz wdrażania ich do organizacji z wykorzystaniem m.in. procedury konkursowej w znowelizowanej ustawie prawa zamówień publicznych (PZP). Nabór trwa do 6 października br.

Dlaczego warto zgłosić się do programu?

Govtech Inno_Lab realizowany przez Huge Thing to możliwość pracy z jednym z najdłużej działających w Polsce operatorów programów dla twórców innowacji.

Jednostki biorące udział w programie otrzymują do 50 tysięcy złotych na rozwój kompetencji pracowników w zakresie zakupu i wdrażania innowacji oraz zwinnych metod pracy. Program będzie okazją do zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu pracy z innowacjami i wprowadzania ich do organizacji.

Każdy zespół biorący udział w programie będzie pracować z indywidualnym opiekunem-tutorem pod okiem ekspertów z różnych dziedzin.

Po zakończeniu programu uczestnicy będą mogli korzystać z konsultacji z ekspertami oraz brać udział w spotkania dedykowanych wprowadzaniu do innowacji w organizacji, które będą wspierać wymianę wiedzy z innymi jednostkami.

Program da możliwość poznania i zrozumienia nowych metod pracy dostosowanych do pracy w samorządach i administracji publicznej a także otrzymania wsparcia w zastosowaniu ich do realizacji codziennych zadań.

Dla kogo jest Program?

Do udziału w Govtech Inno_Lab zapraszamy przedstawicieli wszystkich jednostek samorządów terytorialnych niezależnie od ich wielkości.

Jak się zgłosić? Sprawdź szczegóły TUTAJ

Nabór do Programu trwa od 6.09 do 6.10.2021