Opolski magazyn „Opole i kropka” zajął I miejsce w prestiżowym konkursie „Medialna Perła Samorządu” organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną w kategorii miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców.

To już kolejna nagroda dla miesięcznika z Opola.
Chciałbym pogratulować całemu zespołowi, bo wykonuje świetną pracę – powiedział po ogłoszeniu wyników prezydent Arkadiusz Wiśniewski. – Myślę, że „Kropka” odczarowuje stereotyp urzędnika i urzędu. Stworzyliśmy magazyn, który w sposób bardzo przystępny opisuje to wszystko, co dzieje się wokół nas w mieście. Sądząc po tym, jak jest przez czytelników rozchwytywany i nagradzany, udało się chyba trafić w dziesiątkę – dodaje.

Magazyn „Opole i kropka” jest wydawany przez Urząd Miasta Opola od stycznia 2016 roku i cieszy się ogromną popularnością w mieście. Publikowany na początku każdego miesiąca zapowiada najważniejsze wydarzenia instytucji miejskich, przybliża historię Opola, przedstawia znane postaci ze świata muzyki, filmu czy sztuki w formie ciekawych wywiadów oraz zbiera w jedną całość wszystkie wydarzenia miejskie w formie przystępnego kalendarium. „Opole i kropka” dostępne jest w wersji online na stronie internetowej miasta oraz papierowej w wielu punktach Opola.

Magazyn „Opole i kropka” jest dostępny na stronie: https://www.opole.pl/dla-miesz...