Konferencja o dezinformacji
W imieniu organizatorów zapraszamy samorządowców 19 stycznia br. (czwartek) do Rzeszowa na bezpłatną konferencję MEDIA INFO 2023 „Dezinformacja – bomba atomowa XXI wieku” na Uniwersytecie Rzeszowskim.
Gospodarka i promocja
Oksymoron.jpg
fot. mediainfo.oksymoron.org.pl

Konferencja jest przeznaczona dla władz samorządowych, marszałków, prezydentów, burmistrzów, wójtów, starostów oraz pracowników samorządowych zajmujących się komunikacją społeczną, publiczną, mediami. Mile widziani są też rzecznicy prasowi.

Będzie to jednodniowe wydarzenie składające się z trzech paneli, w których wezmą udział dziennikarze, badacze, rzecznicy prasowi, eksperci z dziedziny komunikowania i social mediów, a przede wszystkim samorządowcy z całej Polski.

Dyskusja w każdym z paneli będzie moderowana przez ekspertów z obszaru komunikacji, a jej uczestnikami będzie 4-5 zaproszonych ekspertów. Konferencja odbędzie się na Uniwersytecie Rzeszowskim i w zamyśle organizatorów jest wydarzeniem cyklicznym. Zakładana liczba uczestników to ok. 300 osób z całej Polski; ponadto będzie prowadzony streaming w internecie. Planujemy również wydanie publikacji pokonferencyjnej zawierającej materiały z jej przebiegu.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Oksymoron - Instytut Badań Społecznych i Mediów, a współorganizatorami są: Miasto Rzeszów i Uniwersytet Rzeszowski oraz Ruch samorządowy Tak dla Polski! i Europe Direct Rzeszów. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Rzeczpospolita, TOK FM oraz RzeszówInfo.pl i PRoto.pl.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, ale jest konieczna rejestracja ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz dostęp do materiałów.

Link do rejestracji:

http://mediainfo.oksymoron.org.pl/#rejestracja

Więcej informacji


POZOSTAŁE ARTYKUŁY