Przy pełnych trybunach stadionu w Siedlikowie na zaproszenie burmistrza Ostrzeszowa Patryka Jędrowiaka reprezentacja piłkarska ZMP rozegrała w niedzielę 31 lipca dwa mecze.

Pierwszy z oldbojami LZS Siedlików zakończył się remisem 1:1, a drugi z zawodnikami B klasy burmistrzowie i prezydenci zakończyli wynikiem 0:0.

Szczególnie cieszy świetnie rozegrany taktycznie mecz z młodymi rywalami, grającymi na co dzień w piłkę. Nasza drużyna prezydentów i burmistrzów, wzmocniona już po raz kolejny przedstawicielami powiatu oraz gminy, pokazuje, że my samorządowcy gramy w jednej drużynie.

Duże podziękowania reprezentacja ZMP kieruje do p. burmistrza Patryka Jędrowiaka za zaproszenie oraz gościnę, do Roberta Roguskiego, byłego zawodnika naszej reprezentacji, dzięki pomocy którego nasza drużyna już po raz kolejny pozostaje niepokonana oraz do przybyłych do Siedlikowie zawodników za ich obecność, zaangażowanie i ducha walki.