Do 7 sierpnia br. zbieraliśmy zgłoszenia do edycji konkursu „Samorząd jako pracodawca - Dialog społeczny dla godnej pracy” - konferencja podsumowująca odbędzie się 23 września br. online.

Do konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2020” poświęconego tematyce godnej prac, zapraszaliśmy już po raz trzeci, tym razem wraz Komisją Krajową NSZZ „Solidarność” oraz Nor­weskim Związkiem Pracowników Komunalnych (FAGFORBUNDET) i Norweskim Związkiem Władz Lokalnych i Regionalnych (KS) w ramach projektu Schematy Dialogu Społecznego dla Godnej Pracy w sektorze publicznym na poziomie samorządów. Chcemy, aby przyczynił się on do rozwoju dialogu społecznego we wszystkich instytucjach sektora samorządowego na poziomie lokalnym i regionalnym. 

Do tegorocznej edycji konkursu swoje zgłoszenia przesłały następujące samorządy i jednostki: Master - Odpady i Energia sp. z o.o, Urząd Miasta Krakowa, Urząd Miejski w Świebodzicach, Urząd Gminy Tarnowo Podgórne, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Urząd Miasta Lublinie, Urząd Miejski w Śremie, Urząd Miejski w Zabrzu, Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz powiat Nowy Targ. 

Obecnie trwa etap oceny wniosków przez ekspertów pracujących w Jury konkursu. 

Konferencja podsumowująca, o której więcej  informacji opublikujemy już wkrótce, odbędzie się 23 września online. Program w konferencji w załączeniu. Formularz zgłoszeniowy https://www.miasta.pl/ankiety/odpowiedz/43