Fundacja Habitat for Humanity Poland zaprasza na Forum Mieszkaniowe 2018, które odbędzie się 7 marca w Warszawie. Forum odbędzie się pod hasłem "Mieszkalnictwo społeczne: w poszukiwaniu nowej formuły"

W tym roku Forum odbywa się pod hasłem "Mieszkalnictwo społeczne: w poszukiwaniu nowej formuły". Jego celem jest przedstawienie przykładowych modeli europejskich oraz dyskusja nad możliwościami stworzenia silnego sektora mieszkalnictwa społecznego w Polsce w oparciu o systemy stosowane w innych krajach europejskich.

Wśród prelegentów i dyskutantów znajdą się przedstawiciele m.in. Housing Europe, Europejskiego Banku Inwestycyjnego oraz samorządów prowadzących aktywną politykę mieszkaniową. Wspólnie zastanowimy się nad warunkami legislacyjnymi i możliwymi źródłami finansowania, najbardziej dostępnymi dla mieszkańców formułami i rolą instytucji publicznych w procesie inwestycyjnym.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja poprzez formularz dostępny na: https://forummieszkaniowe2018.konfeo.com

Zachęcamy do zapoznania się z programem i szczegółowymi informacjami o wydarzeniu:
http://habitat.pl/zapraszamy-na-forum-mieszkaniowe...
https://www.facebook.com/HabitatPL/