Sopocka Majówka w kurorcie 2023

Impreza plenerowa |

Tegoroczna majówka w Sopocie wpisuje się w cykl wydarzeń z okazji 200-lecia kurortu. Majówka w kurorcie 2023 będzie obfitowała w wydarzenia plenerowe: pikniki, gry miejskie, pokazy teatralne, występy muzyczne, warsztaty, zajęcia i turnieje sportowe. Do swoich wnętrz zaproszą sopockie instytucje kultury. Będzie też wspólne śpiewanie „Ody do Radości” i pieśni patriotycznych, msza święta i kwiaty pod pomnikiem z okazji święta Trzeciego Maja. Na większość z zaplanowanych wydarzeń wstęp jest bezpłatny.

Sopocka Majówka w kurorcie 2023 to wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych, które odbędą się w plenerach i we wnętrzach sopockich instytucji kultury.

Rozpocznie się w poniedziałek, 1 maja, Majówkowym piknikiem rodzinnym na błoniach. Wtorek 2 maja upłynie pod hasłem Dnia Otwartego Sopockich instytucji kultury

3 maja odbędzie się Turniej siatkówki plażowej (kat. Open). Program artystyczny z okazji 3 maja zaplanowano również w muszli koncertowej na skwerze Kuracyjnym. O godz. 12.00 będzie wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z chórem UG. Święto Narodowe Trzeciego Maja zakończą w Sopocie uroczysta msza św. w kościele pw. św. Jerzego, a następnie złożenie kwiatów pod pomnikiem Martyrologii Polskich Mieszkańców Sopotu, przy ul. Kościuszki.

Informacje na temat wszystkich wydarzeń można znaleźć na profilu wydarzenia: https://www.facebook.com/events/250063770725200.

Dokumenty

Pobierz
propozycje legislacyjne
Diagnozy i recepty na główne problemy SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO 2023
Pobierz
inne
Listy do dyrektorów szkół i rodziców
Pobierz
inne
Pismo do JST - ankieta
Pobierz
inne
Miasto dostępne dla wszystkich - agenda

Multimedia

Kalendarz wydarzeń

Maj 2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się do naszego newslettera wyraża Pani/Pan zgodę na posługiwanie się danymi osobowymi w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do jego wysyłania.

Więcej

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Miast Polskich z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42 , 61-517 Poznań (dalej: my).

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą może się Pani/Pan kontaktować w sprawach związanych z posługiwaniem się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi, które nam Pani/Pan udziela oraz korzystania z praw, które w związku z tym przysługują. Z inspektorem można się kontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres: ul. Robocza 42, 61-517 Poznań
 • przez e-mail: rodo@zmp.poznan.pl

Związek Miast Polskich będzie posługiwać się Pani/Pana danymi osobowymi, w celu wysyłania newslettera na podstawie udzielonej zgody (zapisania się do newslettera).

Związek Miast Polskich będzie przechowywać podane dane osobowe do momentu odwołania udzielonej zgody.

Podane dane będą przekazywane do podmiotów z którymi Związek Miast Polskich współpracuje w celu wysyłania newslettera.

Dlatego, że posługujemy się Pani/Pana danymi osobowymi masz prawo:

 1. wycofania zgody na przetwarzanie danych,
 2. dostępu do danych osobowych,
 3. żądania sprostowania danych osobowych,
 4. żądania usunięcia danych osobowych,
 5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 6. wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
 7. przenoszenia danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych .

Pamiętaj też, że masz:

 • Prawo wycofania zgody

  W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na posługiwanie się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi. Jednak cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że Związek Miast Polskich mógł posługiwać się podanymi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej wycofaniem.

 • Prawo wniesienia skargi do organu

  Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Mniej