Impact '23 w Poznaniu

Konferencja |

10 i 11 maja, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się Impact '23 - najważniejsze wydarzenie technologiczno-gospodarcze w Europie Środkowo-Wschodniej. Gośćmi tegorocznej edycji będą m.in. Natalie Portman i Nassim Nicholas Taleb, autor głośnej książki "Czarny Łabędź".

Przez dwa dni ponad 500 wyjątkowych gości z Polski i zagranicy będzie dzielić się swoimi wnioskami w ramach 21 obszarów tematycznych, na siedmiu scenach MTP.

Wśród kluczowych mówców będzie m.in. Natalie Portman - nagrodzona Oscarem (za rolę w filmie "Czarny łabędź") aktorka, reżyserka, autorka i aktywistka. Poza aktorstwem bierze udział w licznych akcjach humanitarnych, wspierając kobiety i dziewczęta. Jest także założycielką drużyny Angel City Football Club, grającej w National Women's Soccer League. Portman ukończyła Harvard z dyplomem z psychologii, studiowała na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie.

Nassim Nicholas Taleb to profesor Uniwersytetu Nowojorskiego (NYU), amerykański ekonomista, filozof i trader, magister nauk przyrodniczych i doktor zarządzania. W swoich pracach skupia się na zagadnieniach prawdopodobieństwa, niepewności i przypadkowości. 

Impact '23 to nie tylko przestrzeń do rozmów i dyskusji branżowych mających realny wpływ na przyszłość. To także miejsce, w którym biznes spotyka się z nauką, nowoczesnymi technologiami i administracją publiczną. W wydarzeniu wezmą udział najwyżsi rangą przedstawiciele z firm takich jak: Google, Mastercard, Allegro, BNP Paribas, a także uznani naukowcy i dziennikarze z największych polskich redakcji.

Przy okazji Impact tradycyjnie odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących, a wśród nich okrągłe stoły branżowe, warsztaty biznesowe oraz koktajle networkingowe.

Więcej informacji

Dokumenty

Pobierz
propozycje legislacyjne
Diagnozy i recepty na główne problemy SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO 2023
Pobierz
inne
Listy do dyrektorów szkół i rodziców
Pobierz
inne
Pismo do JST - ankieta
Pobierz
inne
Miasto dostępne dla wszystkich - agenda

Multimedia

Kalendarz wydarzeń

Maj 2023
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się do naszego newslettera wyraża Pani/Pan zgodę na posługiwanie się danymi osobowymi w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do jego wysyłania.

Więcej

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Miast Polskich z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42 , 61-517 Poznań (dalej: my).

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą może się Pani/Pan kontaktować w sprawach związanych z posługiwaniem się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi, które nam Pani/Pan udziela oraz korzystania z praw, które w związku z tym przysługują. Z inspektorem można się kontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres: ul. Robocza 42, 61-517 Poznań
 • przez e-mail: rodo@zmp.poznan.pl

Związek Miast Polskich będzie posługiwać się Pani/Pana danymi osobowymi, w celu wysyłania newslettera na podstawie udzielonej zgody (zapisania się do newslettera).

Związek Miast Polskich będzie przechowywać podane dane osobowe do momentu odwołania udzielonej zgody.

Podane dane będą przekazywane do podmiotów z którymi Związek Miast Polskich współpracuje w celu wysyłania newslettera.

Dlatego, że posługujemy się Pani/Pana danymi osobowymi masz prawo:

 1. wycofania zgody na przetwarzanie danych,
 2. dostępu do danych osobowych,
 3. żądania sprostowania danych osobowych,
 4. żądania usunięcia danych osobowych,
 5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 6. wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
 7. przenoszenia danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych .

Pamiętaj też, że masz:

 • Prawo wycofania zgody

  W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na posługiwanie się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi. Jednak cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że Związek Miast Polskich mógł posługiwać się podanymi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej wycofaniem.

 • Prawo wniesienia skargi do organu

  Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Mniej