Tematem przewodnim XX spotkania Biur Promocji jest „Protokół dyplomatyczny, etyka i savoir vivre w samorządzie”. Tegoroczna formuła spotkania ma charakter warsztatu.

Związek Miast Polskich wspólnie z Urzędem Miasta Konina, serdecznie zapraszają na organizowaną w dniach 29 – 30 września br. w Licheniu k/Konina, XX konferencję z cyklu Spotkania Biur Promocji.

Tegoroczna formuła spotkania ma charakter warsztatu, a jej tematem jest: „Protokół dyplomatyczny, etyka i savoir vivre w samorządzie”.

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy w szczególności pracowników Biur Promocji, Wydziałów Współpracy z Zagranicą, Rozwoju Miasta, Biur Obsługi Inwestora oraz Rzeczników Prasowych.

Konferencja połączona jest z XV Przeglądem Materiałów Promocyjnych Miast.

Przegląd Materiałów Promocyjnych ma na celu wymianę doświadczeń i pomysłów związanych z realizacją polityki promocji miasta, między innymi w zakresie wydawnictw, materiałów reklamowych i wizerunkowych. Prosimy zatem o przywiezienie do Lichenia wydawnictw promocyjnych oraz materiałów reklamowych, które - Państwa zdaniem - powinny być zaprezentowane uczestnikom spotkania.