Znane są już wstępne warunki uczestnictwa w kolejnej edycji największych targów inwestycyjnych w Europie – EXPO REAL 2016. Targi odbędą się w terminie 4-6 października 2016 r.

Szanowni Państwo!

Znane są już wstępne warunki uczestnictwa w kolejnej edycji największych targów inwestycyjnych w Europie – EXPO REAL 2016. Targi odbędą się w terminie 4-6 października 2016 r.

Tegoroczna edycja była bardzo udana, nastąpił wzrost frekwencji zarówno wśród wystawców jak i odwiedzających, zaś opinie i nastroje większości uczestników były bardzo pozytywne. Niektórzy wystawcy już zadeklarowali gotowość udziału
w przyszłym roku.

Szczegółową informację o targach prześlę Państwu po Nowym Roku. Natomiast obecnie w związku z zapytaniami naszych partnerów wychodzę z następującą propozycją.

Zgłaszają się miasta/organizacje zainteresowane utworzeniem pawilonu i uczestnictwem w targach pod wspólnym szyldem Pawilon Polski.

Uprzejmie proszę zatem o wstępną deklarację, czy są Państwo zainteresowani udziałem w targach EXPO REAL 2016 i czy wybraliby Państwo samodzielny udział na własnym stoisku, czy też na wspólnym stoisku narodowym.

Powstanie Pawilonu Polskiego zależy od ilości Waszych zgłoszeń. Biuro Targów Monachijskich weźmie na siebie organizację pawilonu, tj. wynajem powierzchni, usług dodatkowych, konstrukcję stoiska i jego wyposażenie oraz obsługę. Państwo zdecydują o ilości metrów kwadratowych dla swoich potrzeb i będą rozliczani proporcjonalnie do wynajętego metrażu (minimum wyniesie ok 8-10 m.kw).

Uprzejmie proszę o przesyłanie informacji i opinii do 31.01.2016. Po zebraniu Państwa deklaracji będę mógł przedstawić pełną ofertę udziału na stoisku w pawilonie.

Termin nadsyłania zgłoszeń stoisk indywidualnych upływa 23.03.2016. W załączeniu przesyłam cennik targowy w 2016 r (bez zabudowy)

Z poważaniem
Grzegorz Grabarczyk
Dyrektor

Biuro Targów Monachijskich w Polsce/
Polnische Vertretung der Messe München
ul. Biała 4, 00-895 Warszawa
tel. +48 22 850 20 42
faks + 48 22 624 94 78
email: ggrabarczyk@targiwmonachium.pl
www.targiwmonachium.pl