4 i 5 grudnia w Brukseli odbędzie się konferencja "Siła innowacyjnego finansowania. Renowacja budynków dla energooszczędnych miast" z udziałem samorządowców, polityków, ekspertów i inwestorów.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną innowacyjne sposoby finansowania inwestycji energooszczędnych, które można wykorzystać w aplikowaniu po środki zewnętrzne na działania łagodzące zmiany klimatu w miastach.

Podczas tej konferencji podsumowane zostaną informacje na temat tego, samorządowcy miejscy powinni wiedzieć o innowacyjnych modelach finansowania renowacji budynków w zakresie efektywności energetycznej. W spotkaniach przy interaktywnych okrągłych stołach wezmą udział eksperci, a miasta będą mogły wymieniać się najlepszymi praktykami. Rozmowy polityczne dadzą szansę zaangażowania się w konstruktywny dialog z kluczowymi politykami i decydentami.

Do udziału w konferencji zaproszone są władze publiczne, inwestorzy, decydenci i inni praktycy zaangażowani w transformację energetyki w miastach.

Pełny program konferencji dostępny jest tutaj