Remis na rozpoczęcie sezonu piłkarskiego
Drużyna prezydentów i burmistrzów w piłce nożnej rozegrała pierwszy mecz w tym roku.
Turystyka i sport

Remisem 3:3 zakończył się piątek (21 kwietnia) mecz reprezentacji prezydentów i burmistrzów w piłce nożnej, która w Łowiczu zmierzyła się z legendami lokalnego klubu Pelkian. Początkowo mecz nie układał się pomyślnie dla samorządowców i do przerwy przegrywali 1:3, ale dobra gra w drugiej połowie zaowocowała dwiema bramkami i ostatecznie udało doprowadzić się do remisu.

Reprezentacja zagrała w składzie: Bartłomiej Bartczak - burmistrz Gubina, Arkadiusz Chęciński - prezydent Sosnowca, Józef Korpak - radny Rady Powiatu Tarnowskie Góry, Natan Fiutkowski - zastępca burmistrza Złocieńca, Przemysław Cichocki - radny Rady Miasta Legionowa, Krzysztof Paczyński - Związek Miast Polskich, Edward Maniura - burmistrz Lublińca, Dariusz Reczulski - wójt Chąśna, Bogusław Bończak - zastępca burmistrza Łowicza, Michał Trzoska - przewodniczący RM Łowicza, Krystian Cipiński - radny Rady Miasta Łowicza, Krzysztof Igielski - radny Rady Miasta Łowicza, Radosław Cichocki radny młodzieżowej Rady Miasta Legionowa. Drużynę samorządowców wspomogli także: Patryk Orzeł - młodzieżowy bramkarz „Ptaków” oraz Mateusz Bartczak, mistrz Polski z warszawską Polonią i Zagłębiem Lubin.

Spotkanie było doskonałym przetarciem przed meczami z Ukrainą (19 maja w Pajęcznie) oraz Czechami (25 czerwca w Tychach).