Thumb 2 3 14 centrum al.janapawla fot.m.st. warszawa licencja bezterminowa

Konferencja „ITS w moim mieście” w Warszawie

Konferencja |

Ambasada Królestwa Hiszpanii wspólnie z ICEX España Exportación e Inversiones organizuje drugą edycję konferencji i konkursu „ITS w moim mieście” poświęconych rozwiązaniom z zakresu transportu i mobilności.

Konferencja odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2018 w siedzibie Ambasady Hiszpanii w Warszawie. Tematyka konferencji obejmie takie zagadnienia jak: inteligentne systemy transportowe, rozwiązania dla zarządzania ruchem, parkingi, rozwiązania dla transportu publicznego, informacja pasażerska, ticketing etc. Wydarzenie rozpocznie debata, do której zaproszono przedstawicieli administracji lokalnej zarówno z Polski, jak i z Hiszpanii, ekspertów z dziedziny transportu publicznego i mobilności oraz doradców prawnych. W głównej części konferencji zaproszeni partnerzy techniczni przedstawią propozycje rozwiązań konkretnych problemów transportowych, zgłoszonych wcześniej przez samorządy.

Związek Miast Polskich objął swoim patronatem konkurs i konferencję.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.