Związek Miast Polskich organizuje w dniu 27 czerwca br., w Poznaniu, seminarium informacyjne „Fundusze na współpracę międzynarodową”.

Celem spotkania jest prezentacja możliwie szerokiego wachlarza programów, fundacji itp., które mogą wspierać finansowo różne obszary międzynarodowej współpracy partnerskiej samorządów. Podczas spotkania chcemy umożliwić uczestnikom zarówno poznanie zasad udzielania dotacji, jak i zaproponować wymianę doświadczeń i konsultacje w mniejszych grupach. Program seminarium w załączeniu.

Prosimy o zgłoszenia udziału w seminarium, wyłącznie na formularzu on-line, który został zamieszczony na stronie Związku Miast Polskich, do dnia 20 czerwca br.

Proponujemy Państwu rezerwację noclegów 26/27.06.2019, w Hotelu IBIS Poznań Centrum, Plac Andersa 1, na preferencyjnych warunkach. Na hasło „Związek Miast Polskich” otrzymacie Państwo 10% rabatu od ceny dnia. Kontakt do hotelu: tel: (61) 858 70 00, e-mail: ha9u9@accor.com. Części hotelowa Novotel (miejsce seminarium) oraz IBIS (proponowane noclegi), znajdują się w jednym budynku.

W przypadku ewentualnych pytań osobą do kontaktu w biurze ZMP jest p. Katarzyna Paczyńska (tel. 605 552 471 lub 61 633 5056, e-mail: katarzyna.paczynska@zmp.poznan.pl).