Związek Miast Polskich i Fundacja Centrum PPP zapraszają 2 października do Katowic na konferencję „PPP szansą na szybszy rozwój JST i lepszą realizację usług i inwestycji publicznych”.

Związek Miast Polskich i Fundacja Centrum PPP zapraszają na konferencję tematyczną „PPP szansą na szybszy rozwój JST i lepszą realizację usług i inwestycji publicznych” w ramach XVII Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, 2 października 2019 w Katowicach.

W programie spotkania zaplanowano panel dyskusyjny z udziałem przedstawicieli Polskiego Funduszu Rozwoju, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, przedstawicieli polskich samorządów i sektora prywatnego na temat szansy, jaką partnerstwo publiczno-prywatne daje działaniom rozwojowym w JST.  Zachęcamy do aktywnego udziału w sesji pytań i odpowiedzi.

Zapraszamy również na trzy dynamiczne sesje tematyczne, obejmujące obszary, stanowiące rosnące wyzwanie dla przedstawicieli samorządów – energomodernizację i zarządzanie energią w jednostkach, usługi komunalne w ochronie środowiska naturalnego oraz samorządowe inwestycje drogowe – dla których rozwiązaniem może być formuła PPP. Pokażemy Państwu przykłady dobrych praktyk w tym zakresie, jak również projekt, dzięki któremu skutecznie można ominąć przeszkody na drodze przygotowania postępowanie wyłaniającego partnera prywatnego.

W załączeniu Zaproszenie i Program.