Thumb 2 3 zielona g ra bieg samorz dowca

Nocny Bieg Samorządowca w Zielonej Górze

Impreza sportowa |

Nocny Bieg Samorządowca na Dystansie Ćwierćmaratonu /10,5 km/

START: 5 października 2019, o godzinie 20.00

(impreza rozgrywana w ramach Półmaratonu Zielonogórskiego – wspólny start!

Przedsięwzięcie to dwa równoległe biegi: 8 NOVITA Półmaraton Zielonogórski oraz 2 SINERSIO Ćwierćmaraton Zielonogórski -w ramach którego rozegra się Bieg Samorządowca.

Wzorem poprzednich lat planujemy zapewnić biegaczom moc atrakcji: 
1. Zagrzewające do biegu zespoły muzyczne ustawione wzdłuż trasy, fajerwerki na starcie,
2. Przed i po biegu darmowe masaże dla biegaczy,
3. Ciepły posiłek regenerujący dla biegaczy,
4. Uroczystą dekorację zwycięzców wraz z loterią cennych nagród dla wszystkich uczestników,
5. Promocję sportu – wykłady w Biurze Zawodów przed startem biegów: Jerzego Skarżyńskiego, wybitnego lekkoatlety i maratończyka oraz mistrza olimpijskiego Tomasza Kucharskiego.

W Biurze Zawodów każdy uczestnik w ramach opłaconego wpisowego otrzyma pakiet startowy zawierający m. in. duży kąpielowy ręcznik sportowy, a na mecie ciepły posiłek, owoce, wodę i pamiątkowy medal.
Ponadto dla chętnych istnieje możliwość zamówienia przy zapisie pamiątkowej koszulki o znakomitych właściwościach technicznych /w załączeniu wizualizacja/.

Ćwierćmaraton oraz Półmaraton odbywają się pod patronatem Urzędu Miasta Zielona Góra oraz Urzędu Marszałkowskiego.

Zapisów do Nocnego Biegu Samorządowca na Dystansie Ćwierćmaratonu można dokonać na stronie: http://polmaratonzielonogorski.pl/ Należy wejść w zakładkę „zapisy”, a następnie w zakładkę „ćwierćmaraton”, gdzie w pozycji „klasyfikacja dodatkowa” należy wybrać opcję „Bieg Samorządowca”.

Dokumenty

Pobierz Download icon@2x
stanowiska i uchwały ZMP
Stanowisko Zarządu Związku Miast Polskich w sprawie wniosków o zmianę granic miast i o przyznanie praw miejskich w 2020 roku
Pobierz Download icon@2x
inne
Apel ZMP - Solidarni z Jasłem
Pobierz Download icon@2x
stanowiska i uchwały ZMP
Stanowisko Zarządu Związku Miast Polskich w sprawie poprawek Senatu RP do ustawy o zmianie ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (druk nr 455)
Pobierz Download icon@2x
inne
Uwagi Związku Miast Polskich do projektu założeń Funduszu Inwestycji Lokalnych 2020

Multimedia

Kalendarz wydarzeń

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się do naszego newslettera wyraża Pani/Pan zgodę na posługiwanie się danymi osobowymi w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do jego wysyłania.

Więcej

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Miast Polskich z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42 , 61-517 Poznań (dalej: my).

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą może się Pani/Pan kontaktować w sprawach związanych z posługiwaniem się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi, które nam Pani/Pan udziela oraz korzystania z praw, które w związku z tym przysługują. Z inspektorem można się kontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres: ul. Robocza 42, 61-517 Poznań
 • przez e-mail: rodo@zmp.poznan.pl

Związek Miast Polskich będzie posługiwać się Pani/Pana danymi osobowymi, w celu wysyłania newslettera na podstawie udzielonej zgody (zapisania się do newslettera).

Związek Miast Polskich będzie przechowywać podane dane osobowe do momentu odwołania udzielonej zgody.

Podane dane będą przekazywane do podmiotów z którymi Związek Miast Polskich współpracuje w celu wysyłania newslettera.

Dlatego, że posługujemy się Pani/Pana danymi osobowymi masz prawo:

 1. wycofania zgody na przetwarzanie danych,
 2. dostępu do danych osobowych,
 3. żądania sprostowania danych osobowych,
 4. żądania usunięcia danych osobowych,
 5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 6. wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
 7. przenoszenia danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych .

Pamiętaj też, że masz:

 • Prawo wycofania zgody

  W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na posługiwanie się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi. Jednak cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że Związek Miast Polskich mógł posługiwać się podanymi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej wycofaniem.

 • Prawo wniesienia skargi do organu

  Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Mniej