Thumb 2 3 57

Głogów w ogniu - wielkie widowisko militarne

Impreza plenerowa |

Już 7 kwietnia uczcimy 73. rocznicę tych wydarzeń, podczas której ponownie zobaczymy rekonstruktorów wcielających się w siły niemieckie oraz rosyjskie bijące się o dawny Glogau. Jak zwykle widowisko odbędzie się w oparciu o piechotę z bronią, wspomaganą oryginalnymi pojazdami historycznymi (czołg T-34 !) i artylerią. Całość wzbogacona o efekty pirotechniczne, filmowy dźwięk przestrzenny z opisem lektorskim i nagraną w profesjonalnym studio ścieżkę dźwiękową. Szczegóły na plakacie.

Jak zwykle przypominamy, że podczas inscenizacji będzie BARDZO GŁOŚNO !!! Osoby z pewnymi schorzeniami, bojące się oraz dzieci i zwierzęta nie powinny przebywać w pobliżu terenu widowiska.

W tym roku przenosimy się na teren przyszłego Bulwaru Nadodrzańskiego. Nie zabraknie wykładów, pokazów broni, przemarszu wojsk przez miasto.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.