W rybnickim ratuszu odbyła się uroczysta premiera Kalendarza Miejskiego 2019 „Jestem z Rybnika”. W tegorocznym wydaniu kalendarza wzięli udział młodzi rybniccy przedsiębiorcy.

W rybnickim ratuszu odbyła się uroczysta premiera Kalendarza Miejskiego 2019 „Jestem z Rybnika”. To już trzecia edycja tego wyjątkowego wydawnictwa.

W tegorocznym wydaniu kalendarza wzięli udział młodzi rybniccy przedsiębiorcy, którzy swoją pracę łączą z pasją, odnosząc tym samym sukcesy nie tylko na rybnickim rynku.
- Dla mnie to ogromna radość widzieć młodych, aktywnych ludzi z Rybnika, którzy pokazują swoją siłą i determinacją, że można łączyć pasję z pracą - mówi prezydent Rybnika Piotr Kuczera. - Ogromnie Państwu kibicuję, wasza działalność robi bardzo dobrą promocję miasta i pozwala uwierzyć innym młodym, że „można”, że „da się”. Serdecznie Wam gratuluję tego co udało się osiągnąć i życzę powodzenia w osiąganiu kolejnych celów - dodaje prezydent.

- Tą publikacją chcieliśmy pokazać, że nasze miasto jest pełne kolorów, dzięki fantastycznym, pełnym pasji ludziom. Bo to właśnie nasi bohaterowie, którzy znaleźli się na dwunastu kartach stanowią o wielobarwności i tożsamości Rybnika – mówi Robert Cebula, naczelnik wydziału promocji UM .

Małgorzata Dobisz, Dominik Niewelt, Paulina Blazel, Sonia Tattam, Celestyna Kieś-Mandrela, Paweł Gardziński, Izabela i Szymon Serejowie, Magdalena Sierny, Stefania Lazar, Juriku Architekci, Firma Przekludzki oraz Fabryka Włosa i Koloru to tegoroczni bohaterowie kalendarza Jestem z Rybnika na 2019 rok.