Thumb 2 3 logo zmp 2

Komisja Transportu ZMP w Rzeszowie

Komisje tematyczne ZMP |

Posiedzenie Komisji Transportu Związku Miast Polskich odbędzie się w dniu 9 czerwca 2017 roku od godziny 10.40 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa.

W programie spotkania Komisji przewidziane są następujące tematy:
1. Podsumowanie udziału Komisji w konferencji w Rzeszowie-Jasionce – które z tematów tam przedstawionych powinny być ewentualnie rozwinięte w ramach dalszych prac Komisji,
2. Omówienie projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz niektórych innych ustaw
3. Sprawy organizacyjne Komisji.
4. Rzeszowski Inteligentny System Transportowy.

Posiedzenie Komisji odbędzie się w czasie konferencji pn. Zrównoważona mobilność – wyzwania i szanse dla miast organizowanej 8-9 czerwca 2017 roku przez Ministerstwo Rozwoju, na którą Państwa serdecznie zapraszamy.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o rejestrację swojego udziału bezpośrednio na stronie: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/ekomobilnosc

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie dokonał wstępnej rezerwacji noclegów w hotelu Bristol, Rynek 20 (hasło do rezerwacji: ZTM Rzeszów). Cena pokoju jednoosobowego wynosi 290 zł a rezerwacja obowiązuje do 31 maja 2017 roku.
Rezerwacji noclegu uczestnicy spotkania dokonują we własnym zakresie.

Informację o udziale w konferencji oraz posiedzeniu Komisji Transportu ZMP należy przekazać także do Biura ZMP (Paweł Krawczyk, tel.: 61-633-50-57, e-mail: pawel.krawczyk@zmp.poznan.pl).

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się do naszego newslettera wyraża Pani/Pan zgodę na posługiwanie się danymi osobowymi w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do jego wysyłania.

Więcej

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Miast Polskich z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42 , 61-517 Poznań (dalej: my).

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą może się Pani/Pan kontaktować w sprawach związanych z posługiwaniem się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi, które nam Pani/Pan udziela oraz korzystania z praw, które w związku z tym przysługują. Z inspektorem można się kontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres: ul. Robocza 42, 61-517 Poznań
 • przez e-mail: rodo@zmp.poznan.pl

Związek Miast Polskich będzie posługiwać się Pani/Pana danymi osobowymi, w celu wysyłania newslettera na podstawie udzielonej zgody (zapisania się do newslettera).

Związek Miast Polskich będzie przechowywać podane dane osobowe do momentu odwołania udzielonej zgody.

Podane dane będą przekazywane do podmiotów z którymi Związek Miast Polskich współpracuje w celu wysyłania newslettera.

Dlatego, że posługujemy się Pani/Pana danymi osobowymi masz prawo:

 1. wycofania zgody na przetwarzanie danych,
 2. dostępu do danych osobowych,
 3. żądania sprostowania danych osobowych,
 4. żądania usunięcia danych osobowych,
 5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 6. wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
 7. przenoszenia danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych .

Pamiętaj też, że masz:

 • Prawo wycofania zgody

  W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na posługiwanie się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi. Jednak cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że Związek Miast Polskich mógł posługiwać się podanymi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej wycofaniem.

 • Prawo wniesienia skargi do organu

  Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Mniej