Dni Ostrowca Świętokrzyskiego

Dni miasta |

Trzydniowe Dni Ostrowca

Dni Ostrowca rozpoczęły się w piątek 23 czerwca imprezą dla miłośników klubowych dźwięków. Podczas Friends Meeting Night w amfiteatrze w Parku Miejskim grali dje i producenci muzyczni: Dj Alex, Tiddey, Matt5ki, Gabriel Delgado, Ontune, Trey Vinter, Martin Soundriver, Luki, Blue Silence, Carma, Maju, Lukspy, Szymon Paszko. Około północy pojawił się gość specjalny - Alex M.O.R.P.H, jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów muzyki trance na świecie. W samym Parku Miejskim od godziny 17 odbywały się warsztaty plastyki obrzędowej w ramach przedsięwzięcia Cuda Wianki. Jak na Noc Świętojańską przystało, zakończyły się one puszczaniem wianków w okolicy mola.

W sobotę, 24 czerwca imprezy odbywały się na stadionie KSZO. Rozpoczęły się o godzinie 10 wielkim piknikiem sportowo-rekreacyjnym. Od godziny 14 prezentowały się instytucje i spółki gminne, a godzinę później sceną zawładnęli rodzimi artyści - Nauczycielski Chór Coro Cantorum, Studio Wokalne Pandora, Guitar Friends, chóry Ad Libilum i Quod Libet, Szkoła Tańca Progres, zespół wokalny Tremolo, żeńska grupa Kameleon oraz klub sportowy Aimatte. O godzinie 19.30 rozpoczęła się impreza, którą poprowadził DJ Pawelec, zaś o godzinie 20.30 wystąpiła gwiazda tegorocznych Dni Ostrowca, grupa Papa D.

Niedzielne świętowanie znów odbywało się w Parku Miejskim. „Aeropiknik” z wieloma atrakcjami, program dla najmłodszych w Amfiteatrze, a później zabawa z DJami, pokazy tancerzy oraz zawodników fitness to tylko część atrakcji. Gwiazdami tego dnia byli artyści sceny hip- hopowej B.R.O. oraz O.S.T.R.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się do naszego newslettera wyraża Pani/Pan zgodę na posługiwanie się danymi osobowymi w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do jego wysyłania.

Więcej

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Związek Miast Polskich z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42 , 61-517 Poznań (dalej: my).

Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych. Jest to osoba, z którą może się Pani/Pan kontaktować w sprawach związanych z posługiwaniem się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi, które nam Pani/Pan udziela oraz korzystania z praw, które w związku z tym przysługują. Z inspektorem można się kontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres: ul. Robocza 42, 61-517 Poznań
 • przez e-mail: rodo@zmp.poznan.pl

Związek Miast Polskich będzie posługiwać się Pani/Pana danymi osobowymi, w celu wysyłania newslettera na podstawie udzielonej zgody (zapisania się do newslettera).

Związek Miast Polskich będzie przechowywać podane dane osobowe do momentu odwołania udzielonej zgody.

Podane dane będą przekazywane do podmiotów z którymi Związek Miast Polskich współpracuje w celu wysyłania newslettera.

Dlatego, że posługujemy się Pani/Pana danymi osobowymi masz prawo:

 1. wycofania zgody na przetwarzanie danych,
 2. dostępu do danych osobowych,
 3. żądania sprostowania danych osobowych,
 4. żądania usunięcia danych osobowych,
 5. żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
 6. wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy posługujemy się danymi na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu,
 7. przenoszenia danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami lub z naszym inspektorem ochrony danych .

Pamiętaj też, że masz:

 • Prawo wycofania zgody

  W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na posługiwanie się przez Związek Miast Polskich danymi osobowymi. Jednak cofnięcie zgody nie będzie wpływać na to, że Związek Miast Polskich mógł posługiwać się podanymi danymi osobowymi przez cały okres obowiązywania zgody tj. na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej wycofaniem.

 • Prawo wniesienia skargi do organu

  Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Mniej