Urząd Miasta Konina i Związek Miast Polskich zapraszają do udziału w XV Mistrzostwach Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym Konin 2019, które odbędą się od 27 do 30 czerwca w Koninie.

Urząd Miasta Konina, Związek Miast Polskich, Związek Powiatów Polskich i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie zapraszają do wzięcia udziału w XV Mistrzostwach Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym Konin 2019, które odbędą się od 27 do 30 czerwca.

Czynimy to z tym większą radością, że mamy jeszcze w pamięci spotkania tenisistów samorządowców w tym samym miejscu w latach 2005-2018. Wyrażane wówczas na gorąco opinie uczestników były bardzo pochlebne. o jeden z głównych powodów, dla którego także w tym roku zapraszamy do Konina.

Zapewniamy, że i tym razem zrobimy wszystko, by impreza stała na jak najwyższym poziomie pod każdym względem. Sądzimy, że gwarancją powodzenia jest połączenie sił organizacyjnych Miasta Konina oraz Związku Miast Polskich, a także tak zacnych współorganizatorów jak: Związek Powiatów Polskich i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie.” - piszą w zaproszeniu Piotr Korytkowski, prezydent Konina i Zygmunt Frankiewicz, prezes Związku Miast Polskich, który objął patronat honorowy nad tą imprezą.

W załączeniu: zaproszenie, program, zasady rozgrywania mistrzostw, formularz zgłoszenia.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy kontaktować się ze Zbigniewem Iciaszkiem – pracownikiem Urzędu Miejskiego w Koninie (tel. 63 2401341 lub e-mail: zbigniew.iciaszek@konin.um.gov.pl).