Mieszkańcy Gminy Wołomin mają do dyspozycji nowe narzędzie – Mapę Inwestycji. To serwis, gdzie pokazano lokalizacje ważnych remontów, budów lub wydarzeń miejskich.

Mieszkańcy Gminy Wołomin mają do dyspozycji nowe narzędzie – Mapę Inwestycji, która znajduje się pod adresem https://inwestycje.wolomin.org/

Na podanej stronie w przystępnej oraz czytelnej formie prezentowane są na mapie gminy lokalizacje, gdzie dokonano ważnego remontu, budowy lub zorganizowano wydarzenie miejskie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w serwisie można również znaleźć lokalizację projektów zgłoszonych przez mieszkańców w ramach Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego. Swoje miejsce mają także działania sfinansowane w ramach funduszu sołeckiego oraz drobne, ale jakże istotne dla społeczności lokalnej działania/eventy. Chcemy, aby Mapa pokazywała jak wiele zmienia się w naszej gminie.

Dzięki prostemu i intuicyjnemu układowi treści, nawigacja po serwisie jest prosta i bezproblemowa. Po prawej stronie ekranu znajduje się menu, w ramach którego można wybrać jedną lub więcej kategorii inwestycji oraz rok jej realizacji. Wybór natychmiast zostanie zwizualizowany na mapie gminy. Aby dowiedzieć się więcej o konkretnej inwestycji wystarczy kliknąć na jej ikonkę.