Microsoft i Trusted Information Consulting zapraszają na bezpłatne webinarium m.in. dla przedstawicieli JST na temat tego, jak skutecznie przygotować organizację na ataki cybernetyczne.

Zagrożenia w cyberprzestrzeni dotyczą wszystkich organizacji, firm i obywateli. Dla samorządów obrona przed atakami to szczególne wyzwanie: miliony obywateli powierzają swoje dane, ufając, że administracja w należyty sposób zadba o ich bezpieczeństwo. Jednak bezpieczeństwo cybernetyczne to nie tylko odpowiednie zabezpieczenia – to także dostosowanie do wymagań prawnych.
Nowe ustawodawstwo (GDPR), które zacznie obowiązywać w 2018 roku znacznie zaostrza obowiązki administratorów w kwestii ochrony danych osobowych. Kary za niedostosowanie do nowych przepisów mogą wynieść nawet 20 milionów euro! Już dziś warto przygotować się na zmiany.

Podczas cyklu trzech webinariów znajdziecie Państwo odpowiedzi na pytania:
- Jakie zmiany i nowe obowiązki czekają samorządy w 2018 roku w związku z nowym ustawodawstwem o ochronie danych osobowych oraz dyrektywą NIS?
- Czy system zarządzania bezpieczeństwem informacji może pomóc przygotować organizację na coraz większe wyzwania związane z cyberbezpieczeństwem?
- Jak mądrze wykorzystać najnowsze technologie i zapewnić ochronę zasobów informacyjnych organizacji?

Najbliższe webinarium odbędzie się 7 marca br. o godz. 10.00

Poprowadzą je i będą odpowiadać na Państwa pytania Olga Budziszewska, Cybersecurity Assurance Program Manager w Microsoft oraz Paweł Henig, Trusted Information Consulting Sp. z o.o.

Zarejestruj się