Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego zaprasza na bezpłatne warsztaty poświęcone zastosowaniu formuły PPP przy realizacji przedsięwzięć w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego.

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego zaprasza przedstawicieli podmiotów publicznych na bezpłatne warsztaty poświęcone zastosowaniu formuły PPP przy realizacji przedsięwzięć w obszarze rewitalizacji i ochrony dziedzictwa kulturowego.

W trakcie warsztatów uczestnicy zapoznają się z istotą PPP, a na przykładzie praktyk innych podmiotów z Polski i z zagranicy dowiedzą w jaki sposób przygotować się do przeprowadzenia postępowania z obszaru rewitalizacji w formule PPP.
Szczegółowy program warsztatów znajduje się na stronie projektu.

Najbliższe warsztaty odbędą się:
- 23 listopada w Urzędzie Miasta Ustka przy ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 3
- 26 listopada w Urzędzie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Zakroczymskiej 30.

Uczestnicy otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe, publikację pt. „PPP w strategiach rewitalizacji dziedzictwa kulturowego. Podręcznik dla samorządów terytorialnych” oraz posiłek.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu RESTAURA, realizowanego przez Instytut PPP.
Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o przesłanie wypełnionego wypełnionego drogą mailową na adres:anna.latusek@ippp.pl.
Formularz dostępny jest na stronie www.ippp.pl

W przypadku dodatkowych pytań związanych z organizowanymi warsztatami prosimy o kontakt z Anną Latusek: 22 435 95 02; anna.latusek@ippp.pl