Rusza jesienny nabór do projektu „Przestrzeń dla partycypacji”. Samorządy mogą otrzymać granty na przeprowadzenie konsultacji społecznych dokumentów planistycznych i wsparcie w ich dobrym zaplanowaniu

Zapraszamy do udziału w projekcie „Przestrzeń dla partycypacji 2" skierowanym do samorządów, w ramach którego oferujemy granty na przeprowadzenie konsultacji społecznych dokumentów planistycznych (miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego lub studium) i wsparcie w ich dobrym zaplanowaniu.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, a realizują go: Pracownia Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia", Pracownia Zrównoważonego Rozwoju i Związek Miast Polskich.

Nabór samorządów do projektu trwa od 23 września do 14 października br. poprzez formularz zgłoszeniowy

W październiku organizujemy także 2 spotkania informacyjno-edukacyjne dla zainteresowanych samorządów:

  • 2 października (środa) w godz. 10:30-14:00 w Lesznie, w siedzibie Stacji Biznesu-Strefa Kreatywna przy Placu Jana Metziga 1 (zobacz na mapie)
  • 4 października (piątek) w godz. 10:00-14:00 w Częstochowie, w siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego (Sala Błękitna) przy ul. Focha 19/21 (zobacz na mapie)

Zapisy na spotkania informacyjne: http://bit.ly/pdp2_spotkania

Do udziału w spotkaniach zapraszamy w szczególności osoby odpowiedzialne za planowanie przestrzenne oraz prowadzenie konsultacji społecznych w samorządzie.

Osoby, które nie mogą wziąć udziału w spotkaniach zapraszamy na webinarium, które odbędzie się 27 września w godz. 10.00-11.00.

Rejestracja na webinarium: https://dimpact.clickmeeting.pl/spotkanie-nt-projektu-przestrzen-dla-partycypacji-2/register

Szczegółowe informacje na temat projektu i naboru można znaleźć na stronie www.partycypacjaobywatelska.pl/przestrzen

Informacje o naborze w formacie PDF >> TUTAJ

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:
Marcin Górecki
Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia"
mgorecki@stocznia.org.pl, (22) 100 55 94