Płock zaprasza do udziału w Forum, które odbędzie się 29 i 30 listopada pod hasłem przewodnim „Sukces rodzi się wspólnie. Partnerstwo publiczno-prywatne: przygotowanie, realizacja, dobre praktyki”.

Miasto Płock zaprasza do udziału w bezpłatnej ogólnopolskiej konferencji, której jest gospodarzem. Partnerem merytorycznym jest Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafała Cieślaka i Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak&Kordasiewicz sp.j. Jednym z partnerów jest też Związek Miast Polskich.

Po wielu latach funkcjonowania PPP w Polsce można dokonywać już podsumowań, podawać dobre przykłady, opuścić teorię i porozmawiać o praktyce. Konferencja (29-30 listopada, w Cotex Office Centre w Płocku) będzie się składać z serii wykładów, prezentacji, warsztatów oraz paneli dyskusyjnych. Mowa będzie o dobrych praktykach, ciekawych przykładach oraz problemach, które pojawiają się w trakcie realizacji działań PPP.

W konferencji udział wezmą przedstawiciele samorządów oraz inwestorzy prywatni, co pozwoli na lepsze zrozumienie obu stron, jak i dalszy rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego. Otwarta formuła Forum umożliwi uczestnikom również nawiązanie bezpośrednich kontaktów i relacji biznesowych w trakcie rozmów kuluarowych oraz imprez towarzyszących.

Wszelkie informacje organizacyjne i formularz zgłoszeniowy dostępne są na www.plockppp.eu.

W załączeniu Program i informacja o konferencji.