Jak co roku Targi Monachijskie zapraszają samorządy na kolejną edycję Targów Inwestycji i Nieruchomości – EXPO REAL 2018. To największa w Europie impreza wystawiennicza.

Ubiegłoroczne Międzynarodowe Targi Inwestycji i Nieruchomości Expo Real w Monachium należały do jednych z najliczniejszych zarówno pod względem liczby wystawców, jak i odwiedzających.

Reprezentacja Polski była również rekordowa, uczestniczyło ponad 50 wystawców z Polski, kilka mniejszych miast i gmin zdecydowało się na udział dzięki pozyskaniu funduszy unijnych. Organizatorzy dostrzegli też znaczenie Polski na targach, coraz częściej przedstawiciele polskich miast zapraszani są na konferencje i dyskusje, które odbywają się podczas targów.

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 8 – 10 października. Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonym liście oraz na stronie targów www.targiwmonachium.pl. Termin zgłoszeń upływa 22 marca br.

Zachęcamy Państwa także do odwiedzenie wybranych targów, które swą ofertę mają również skierowaną do samorządów. (lista poniżej)