Business France, agencja działająca w Polsce przy Ambasadzie Francji, zaprasza do udziału w wydarzeniu poświęconym rozwojowi elektromobilności w Polsce, które odbędzie się w Warszawie 27 czerwca.

Business France, agencja ds. międzynarodowego rozwoju gospodarki oraz wspierania inwestycji zagranicznych działająca w Polsce przy Ambasadzie Francji, zaprasza do udziału w wydarzeniu poświęconym rozwojowi elektromobilności w Polsce:

Elektromobilność w Polsce – wyzwania i kierunki rozwoju.

Polsko-francuska wymiana doświadczeń

i przykłady innowacyjnych rozwiązań we Francji

które odbędzie się w dniu 27 czerwca 2017

w Ambasadzie Francji (ul. Piękna 1, Warszawa)

Seminarium i spotkania biznesowe będą okazją do zapoznania się z aktualnymi oraz planowanymi przedsięwzięciami dotyczącymi rozwoju elektromobilności w Polsce. Wydarzenie stworzy również możliwość do wymiany doświadczeń z francuskimi ekspertami i przedsiębiorstwami, które podzielą się swoimi rozwiązaniami i innowacjami w sektorze elektromobilności w następujących obszarach:

  • rozwój infrastruktury ładowania,
  • elektryczny i niskoemisyjny transport w mieście (publiczny i prywatny),
  • trendy w eko-miastach.

Rozmowy z francuskimi przedsiębiorstwami o konkretnych projektach oraz barierach technicznych będą okazją do wymiany informacji i nawiązania relacji biznesowych wartościowych w świetle podejmowanych przez Państwa działań oraz planowanych przedsięwzięć.

Wydarzenie jest organizowane pod patronatem: Związku Miast Polskich, Prezydenta m.st. Warszawy, Prezydenta Rzeszowa oraz francuskiego stowarzyszenia na rzecz rozwoju elektrycznej mobilności – Avere-France.

Zapraszamy przedstawicieli miast (udział bezpłatny), firm oraz sektora publicznego, zainteresowanych tematyką.

W celu rejestracji proszę przesłać wiadomość na adres: aleksandra.saczuk@businessfrance.fr z dopiskiem w tytule „Zgłoszenie – seminarium elektromobilność”. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o jak najszybsze przesłanie zgłoszenia.

Kontakt:
Aleksandra Saczuk
tel. : 22 529 31 26
aleksandra.saczuk@businessfrance.fr

W załączeniu program oraz formularz zgłoszenia.