Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach przygotowujących do realizacji projektów w ramach nowego programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach przygotowujących do realizacji projektów w ramach nowego programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

Środki z programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej” są przeznaczone dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych. Dlatego do udziału w warsztatach zaproszeni są przede wszystkim przedstawicieli tych instytucji.

Program warsztatów obejmuje dwa dni. Pierwszy dzień zostanie przeznaczony na rozwój umiejętności budowania partnerstw oraz tworzenia wstępnych opisów własnych projektów przez uczestników szkolenia. Drugi dzień będzie dotyczył zagadnień partycypacji oraz animacji. Zainteresowani mogą wziąć udział w jednym lub w obu dniach szkolenia.

Spotkania odbędą się w każdym województwie.
Na warsztaty obowiązują zapisy, których można dokonać na stronie https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/zapraszamy-... wystarczy kliknąć w nazwę miejscowości i wypełnić otwierający się formularz. Terminy, lokalizacje i linki do zapisów będą uzupełniane systematycznie.

Szczegółowe informacje o warsztatach można uzyskać pod adresem e-mail szkolenia@niepodlegla.gov.pl lub pod numerem telefonu 22 182 26 05.

Terminy i lokalizacje
Warszawa, 28-29 maja, Marzyciele i Rzemieślnicy, ul. Bracka 25, III piętro Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy
Kielce, 30-31 maja, Muzeum Narodowe – Muzeum Dialogu Kultur, ul. Rynek 3
Międzyrzecz, 3-4 czerwca, Muzeum Ziemi Międzyrzeckiej im. Alfa Kowalskiego, ul. Podzamcze 2
Łódź, 3-4 czerwca, Muzeum Pałac Herbsta, ul. Przędzalniana 72 (wejście róg Przędzalnianej/Tymienieckiego)
Katowice, 4-5 czerwca, Muzeum Śląskie w Katowicach, ul. T. Dobrowolskiego 1 (sala warsztatowa A na poziomie -3 budynku administracyjnego)
Gdańsk, 4-5 czerwca, Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku
Poznań, 5-6 czerwca, Wielkopolskie Muzeum Niepodległości
Opole, 6-7 czerwca, Państwowy Instytut Naukowy – Instytut Śląski
Lublin, 10-11 czerwca, Muzeum Józefa Czechowicza, ul. Złota 3
Łańcut, 18-19 czerwca, Muzeum-Zamek w Łańcucie

Szczegóły dotyczące spotkań w Białymstoku, Bydgoszczy, Krakowie, Olsztynie, Szczecinie i we Wrocławiu zostaną opublikowane w najbliższym czasie.