Austriacki Związek Gmin i miasta St. Johann/Alpendorf zaprasza na Narciarskie mistrzostwa prezydentów i burmistrzów organizowane w dniach 16 -19 marca 2016 r.

Szanowni Państwo
Prezydenci i Burmistrzowie

Miast członkowskich ZMP

Mam przyjemność przekazać na Państwa ręce zaproszenie od Austriackiego Związku Gmin i miasta St. Johann/Alpendorf na Narciarskie mistrzostwa prezydentów i burmistrzów, organizowane w dniach 16 -19 marca 2016 r.

W załączeniu przekazujemy program mistrzostw oraz informacje organizacyjne. Klasyfikacja odbędzie na podstawie par tj. burmistrz/prezydent wraz małżonką/partnerką, 5 par tworzy drużynę krajową. Nagrody będą przyznawane w kategorii para jak i drużyna.

W 2008 r. podalpejski St. Johann/Alpensdorf był gospodarzem pierwszych Europejskich mistrzostw burmistrzów i prezydentów w piłce nożnej z udziałem blisko 140 burmistrzów i prezydentów z 7 krajów. Reprezentacja polska zajęła wówczas przedostatnie miejsce i otrzymała tytuł fair play. Mistrzostwa narciarskie mają być okazją do nieformalnych spotkań samorządowców, wymiany pomysłów i doświadczeń, nawiązaniu nowych i utrwaleniu dotychczasowych kontaktów. Podczas pobytu będzie można zobaczyć wystawę pojazdów i urządzeń dla gospodarki komunalnej.

Organizatorzy wymagają przedpłaty w wysokości 50% kosztów całkowitych, jako gwarancji rezerwacji. Szczegóły w załączonym formularzu.

Informacji w Biurze ZMP udzieli Państwu Hanna Leki (hanna.leki@zmp.poznan.pl, 61 633 50 56). W załączeniu przesyłamy formularz zgłoszenia udziału w mistrzostwach.

Łączę wyrazy szacunku
Andrzej Porawski
Dyrektor Biura ZMP