Zaproszenie na wspólną konferencję Ministerstwa Rozwoju i ZMP. Poświęcona będzie współpracy samorządowej w miejskich obszarach funkcjonalnych. Gospodarzem tego spotkania jest miasto Zielona Góra.


Burmistrzowie i Prezydenci Miast
Członkowie Związku Miast Polskich

Szanowni Państwo,

zapraszam Państwa do udziału w konferencji, organizowanej przez Departament Programów Pomocowych Ministerstwa Rozwoju i Związek Miast Polskich, poświęconej współpracy samorządowej w miejskich obszarach funkcjonalnych. Gospodarzem i współorganizatorem tego spotkania jest miasto Zielona Góra.

Zachęcam do aktywnego udziału w tej konferencji, która będzie okazją do przedyskutowania i podsumowania doświadczeń miast różnej wielkości we współpracy międzysamorządowej m.in. w trakcie realizacji projektów wspierających rozwój miejskich obszarów funkcjonalnych (dofinansowanych ze środków POPT 2007-2013 oraz Programu Regionalnego EOG).

Konferencja odbywa się 12 i 13 maja br. w Zielonej Górze w sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego. Rejestracji możecie Państwo dokonać poprzez stronę internetową www.konferencja-2016.pl do dnia 30 kwietnia br. W załączeniu przekazuję program spotkania.

Łączę wyrazy szacunku,

Andrzej Porawski
Dyrektor Biura
Związku Miast Polskich