Związek Miast Polskich zaprasza na pierwsze w tej kadencji posiedzenie Komisji Polityki Europejskiej i Spraw Zagranicznych ZMP oraz seminarium „Fundusze na współpracę międzynarodową”.

Zapraszamy na inauguracyjne posiedzenie Komisji Polityki Europejskiej i Spraw Zagranicznych Związku Miast Polskich, które odbędzie się 27 czerwca br. w Poznaniu, w Hotelu Novotel Poznań Centrum (Plac Andersa 1, sala LONDYN).

W programie przewidziano m.in. wybór prezydium i ustalenie planu pracy komisji. Po zakończeniu części regulaminowej posiedzenia, zapraszamy Państwa do udziału w seminarium „Fundusze na współpracę międzynarodową”. Program w załączeniu.

Prosimy o zgłoszenie udziału w posiedzeniu Komisji i seminarium, wyłącznie na formularzu on-line, który został zamieszczony na stronie Związku Miast Polskich pod linkiem http://www.miasta.pl/ankiety/odpowiedz/29, do dnia 19 czerwca br.

Proponujemy Państwu rezerwację noclegów 26/27.06.2019, w Hotelu IBIS Poznań Centrum, Plac Andersa 1, na preferencyjnych warunkach. Na hasło „Związek Miast Polskich” otrzymacie Państwo 10% rabatu od ceny dnia. Kontakt do hotelu: tel: (61) 858 70 00, e-mail: ha9u9@accor.com. Części hotelowa Novotel (miejsce spotkania) oraz IBIS (proponowane noclegi), znajdują się w jednym budynku.

W przypadku ewentualnych pytań osobami do kontaktu w biurze ZMP są p. Alicja Stachowiak i p. Katarzyna Paczyńska (tel. kom. 663 232 232, tel. 61 633 50 56, e-mail: alicja.stachowiak@zmp.poznan.pl).