Dnia 19 maja w Pajęcznie reprezentacja prezydentów i burmistrzów w piłce nożnej pokonała drużynę samorządowców z Ukrainy 2-1.

Dnia 19 maja w Pajęcznie reprezentacja prezydentów i burmistrzów w piłce nożnej pokonała drużynę samorządowców z Ukrainy 2-1.

Było to kolejne zwycięstwo naszej reprezentacji, która od niemal roku jest niepokonana (ostatnia porażka to przegrana 0-4 właśnie z drużyną merów z Ukrainy na ubiegłorocznych mistrzostwach europy w Czechach). Bramki dla polskiej drużyny strzelali Dariusz Tokarski (burmistrz Pajęczna) z rzutu karnego oraz debiutujący w międzypaństwowym meczu Bartłomiej Bartczak (burmistrz Gubina). Skład naszego zespołu uzupełnili: Edward Maniura, Zbigniew Ptak, Damian Bartyla, Arkadiusz Chęciński, Artur Ludew, Maciej Berlicki, Natan Fiutowski, Ireneusz Antkowiak, Krystian Cipiński, Józef Korpak, Przemysław Cichocki, Michał Kobrzyński, Mateusz Bartczak, Michał Gębarowski.

Trenerem polskiej drużyny był Piotr Strejlał, jego asystentem Robert Roguski. Z trybun grę obserwował Andrzej Strejlał, który pełnił funkcję honorowego trenera.

Przed meczem miała miejsce uroczystość oddania do użytku Pajęczańskiego Domu Sportu. Obiekt usytuowany jest na Stadionie Miejskim i będzie służył jako zaplecze sportowe, socjalne i administracyjne wszystkim klubom sportowym z terenu Gminy i Miasta Pajęczno.