​Dziennik Gazeta Prawna zaprasza do udziału w cyklu konferencji Kapitał dla medycyny, które odbędą się w Gdyni (25 października), Katowicach (14 listopada) i Warszawie (27 listopada).

Dziennik Gazeta Prawna oraz Związek Miast Polskich zapraszają do udziału w cyklu konferencji Kapitał dla medycyny. Konferencje odbędą się w Gdyni (25 października 2018), Katowicach (14 listopada 2018) oraz Warszawie (27 listopada 2018).

Wydarzenia adresowane są do przedstawicieli kadry menedżerskiej (dyrektorzy zarządzający, generalni, finansowi, główni księgowi i ich zastępcy) zarządzającej publicznymi i niepublicznymi placówkami ochrony zdrowia. To również spotkania, gdzie nie może zabraknąć przedstawicieli samorządów, którzy odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie lecznic w kontekście kreowania właściwej polityki zdrowotnej dla swoich mieszkańców.

Celem konferencji jest przybliżenie szeroko pojętej tematyki finansowania systemu lecznictwa, a także zmian prawnych, które w decydujący sposób wpływają na możliwości decyzyjne kadry menedżerskiej. To natomiast przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych placówek medycznych.

Udział w konferencjach jest nieodpłatny jednakże liczba miejsc jest ograniczona.
Program oraz rejestracja: http://www.gazetaprawna.pl/konferencje/kapital_dla...