​DGP oraz miasto Toruń zapraszają do udziału w konferencji na temat promocji terenów inwestycyjnych oraz tworzenia platformy wymiany doświadczeń między inwestorami, właścicielami i światem nauki.

Dziennik Gazeta Prawna oraz miasto Toruń zapraszają 20 listopada do udziału w konferencji „Inwestycje Level UP! Toruń 2018”.

Wydarzenie skierowane jest do samorządowców, przedstawicieli biznesu, inwestorów, organizacji pozarządowych, środowiska akademickiego, pracowników naukowych oraz innych podmiotów i grup, w tym także ruchów miejskich – stanowiących istotny element wsparcia działań rozwoju dla każdej przestrzeni miejskiej, a przede wszystkim jej mieszkańców. Ufamy, że dyskusja w dużym gronie ekspertów pozwoli na uwzględnienie różnego punktu widzenia na kwestie nowoczesnej przestrzeni miasta Torunia i jego rozkwitu.

Konferencja Inwestycje Level UP! Toruń 2018 to wydarzenie, w trakcie którego podczas paneli, debat eksperckich, warsztatów i analiz case studies jego uczestnicy będą próbowali znaleźć odpowiedź na pytania o charakter działań inwestycyjnych oraz innowacyjnych dla rozwoju miasta Torunia i jego mieszkańców. Spotkanie będzie także służyło otwartym pytaniom, co zrobić, by nasze małe ojczyzny rozkwitały i pięły się w górę w rankingach atrakcyjności, innowacyjności oraz jakości i komfortu życia dla mieszkańców? Inwestycje Level UP! to także odpowiedzi na pytanie, jak przenieść dostępny już kapitał – i to nie tylko ten finansowy, ale również pomysły, innowacje i potencjał mieszkańców – na wyższy poziom.

KIEDY: 20 listopada 2018 r.
GDZIE: Hotel Filmar, ul. Grudziądzka 39-43, 87-100 Toruń http://www.hotelfilmar.pl/

Więcej informacji o wydarzeniu (program, prelegenci): https://www.gazetaprawna.pl/konferencje/inwestycje...

Kontakt:

Kontakt merytoryczny i współpraca: Anna Beczek,
Dział Projektów Korporacyjnych, Dziennik Gazeta Prawna, tel. 22 530 42 69, kom.
510 024 984, e-mail: anna.beczek@infor.pl

Kontakt organizacyjny i współpraca: Piotr
Kowalewski, Dział Projektów Korporacyjnych, Dziennik Gazeta Prawna, tel. 22 482
43 36, kom. 510 024 844, e-mail: piotr.kowalewski@infor.pl
.
Kontakt dla mediów: Łukasz Polinceusz, Dział
Projektów Korporacyjnych, Dziennik Gazeta Prawna, kom. 602 370 534,
e-mail: lukasz.polinceusz@infor.pl