II Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się w Rzeszowie-Jasionce 23 i 24 października br. To innowacyjna płaszczyzna styku biznesu, samorządu i nauki.

Trwa rejestracja uczestników II Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbędzie się w Rzeszowie-Jasionce 23 i 24 października 2017 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Związek Miast Polskich objął to wydarzenie patronatem honorowym.

II Forum Inteligentnego Rozwoju to innowacyjna płaszczyzna styku biznesu, samorządu i nauki - trzech kluczowych filarów polskiej perspektywy inteligentnych specjalizacji. Wydarzenie skupia liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek innowacyjnej, polskiej gospodarce.

Podczas II Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się ponad 20 konferencji skupiających się wokół motywu przewodniego wydarzenia - „Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju”. Cenieni eksperci będą debatować o problemach i wyzwaniach dla polskiego biznesu, samorządu i szkolnictwa wyższego. Podczas wydarzenia odbędą się także targi goPL2020, dedykowane dawcom i biorcom innowacyjnych technologii.

Więcej szczegółów o II Forum Inteligentnego Rozwoju można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia - www.irforum.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie organizatora - www.irforum.pl/rejestracja/