Dyplom z rewitalizacji
Ostatnie wolne miejsca na studia podyplomowe - realizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie - "Rewitalizacja miast - organizacja i finansowanie".
MS2.jpg

Rewitalizacja 2.0 z SGH i UJ. Zapraszamy na studia podyplomowe

Ostatnie wolne miejsca na IV edycji studiów!!!

Nowe podejście do programowania rewitalizacji i zarządzania realizacją projektów, które wynika z „Wytycznych w zakresie rewitalizacji w programach operacyjnych na lata 2014-2020” oraz ustawy o rewitalizacji wymaga aktualizacji dotychczasowej wiedzy i umiejętności na każdym poziomie administracji samorządowej i nie tylko.

Wśród wykładowców są wybitni naukowcy – profesorowie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także praktycy zajmujący się rewitalizacją zarówno na poziomie europejskim, jak i w Polsce (m.in. w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Słupsku, Przemyślu, Gorzowie Wielkopolskim, ale i w mniejszych miastach – Przasnyszu, Strumieniu czy Słomnikach).

Dotychczasowe edycje studiów zgromadziły grupę 80 osób z całej Polski, wśród których byli prezydenci miast, urbaniści, architekci miejscy, koordynatorzy projektów rewitalizacyjnych z dużym doświadczeniem praktycznym, urzędnicy i radni miejscy, działacze organizacji pozarządowych i przedsiębiorcy. Dzięki ukończeniu studiów podnieśli swoje kwalifikacje, a projekty realizowane w ich miastach są uznawane za wzorcowe i nagradzane w polskich i międzynarodowych konkursach dotyczących rewitalizacji. Programy rewitalizacji opracowane w miastach z ich udziałem jako jedne z pierwszych znalazły się w wykazach prowadzonych przez urzędy marszałkowskie.

Program IV edycji studiów jako jedyny w Polsce przygotowuje do nowego podejścia do rewitalizacji miast promującego zintegrowane projekty rewitalizacji finansowane z różnych źródeł finansowania.

Studia prowadzone są w przyjaznej formule i obejmują wykłady, warsztaty, seminaria dające bezpośredni kontakt z prowadzącymi, a także zajęcia e-learningowe wzbogacone interaktywnymi studiami przypadków. Kluczowym elementem studiów są wizyty studyjne w miastach, które mają najciekawsze doświadczenia w zakresie rewitalizacji w ostatnich latach. Umożliwiają one zapoznanie się ze specyfiką rewitalizowanych obszarów, bezpośredni kontakt z osobami, które przeprowadziły projekty rewitalizacyjne, dyskusję i wymianę doświadczeń, a także zespołową i indywidualną pracę nad zadaniami, bazującymi na problemach występujących w realizowanych projektach.


Serdecznie zapraszamy do profesjonalnego przygotowania się do rewitalizacji.

Więcej informacji

Załączniki:
Ulotka


POZOSTAŁE ARTYKUŁY