Biuro ZMP prosi miasta członkowskie o wypełnienie ankiety na temat wydarzeń w miastach w 2019 roku - jak co roku zbieramy informacje na temat najważniejszych imprez i uroczystości.

Biuro ZMP zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie załączonej ankiety ZMP „Najważniejsze wydarzenia w miastach w roku 2019”. Jak co roku Biuro Związku Miast Polskich zbiera informacje na temat najważniejszych imprez i uroczystości, jakie będą odbywały się w tym roku w miastach członkowskich. Publikowane są one w „Kalendarzu wydarzeń w miastach”, który jest zamieszczony na stronie internetowej ZMP.

Dzięki pozyskanym wiadomościom możemy - za pośrednictwem m.in. miesięcznika on-line „Samorząd Miejski”, newslettera, Facebooka oraz strony internetowej ZMP - skuteczniej informować o aktywności naszych miast. Prosimy o wypełnienie ankiety „Najważniejsze wydarzenia w miastach w roku 2019” do 8 lutego 2019 r. w wersji elektronicznej - http://www.miasta.pl/ankiety/odpowiedz/4 lub w programie Word (w załączeniu) i odesłanie jej mailem - redakcja@zmp.poznan.pl lub ewentualnie faksem – 61 633 50 60.

Prosimy o wybranie najlepiej 3-5 najistotniejszych z punktu widzenia miasta imprez. Jeśli nie mają Państwo jeszcze ustalonych terminów imprez czy wydarzeń, prosimy o podanie orientacyjnych dat, a później dosłanie dokładnych danych.

Zachęcamy również do samodzielnego wpisywania wydarzeń w miastach do kalendarza na stronie ZMP. Można to zrobić za pośrednictwem zarejestrowanego już na naszej stronie redaktora miejskiego albo poprzez wybranie takiej osoby i zalogowanie się zgodnie z instrukcją
zawartą w linku.